O nás

Údené lososy z Faerských ostrovov a Nórska dodávame na slovenský trh od svojho vzniku t.j. od roku 2007 a od roku 2009 aj na český trh. Tento rok teda oslavujeme 10. výročie dovozu rýb pre privátnu klientelu.

SLOVAKIET.COM s.r.o. je rodinná firma, ktorá sa špecializuje na obchodnú činnosť (import a export) výhradne s dánskymi podnikateľskými subjektami, zabezpečuje agentské a logistické služby pre rôzne dánske firmy a poskytuje tiež logistické služby sesterským firmám v rodinnom firemnom portfóliu, rovnako špecializovaných na Dánsko (Slovakiet.com a Go Slovakiet.com s.r.o..).

Celá naša činnosť sa opiera o veľmi dobré znalosti dánskeho trhu, reálií krajiny, osobné kontakty v Dánskom kráľovstve a zanietenosť a lásku k tejto krajine. Vďaka dlhodobému pobytu v Dánsku je samozrejmosťou ovládanie dánskeho jazyka.

Kontakty na našu spoločnosť, bankové spojenie, daňové identifikačné údaje nájdete na samostatnej položke menu tejto webstránky.

Lososy a halibuty dovážame výhradne pre privátnu klientelu a len raz do roka – vždy sú určené na vianočný trh, výnimočne pre Veľkonočné sviatky. Svojou kvalitou sú naše lososy jedinečné a nedostihnuteľné, a na našom trhu s ničím porovnateľné. Naša webstránka Vám poskytne dostatok informácii o pravdivosti týchto tvrdení. Najlepším ukazovateľom je však nárast počtu našich odberateľov a rastúca obľúbenosť tejto pochúťky.

Chceme informovať našich zákazníkov tiež o činnosti našej sesterskej firmy, ktorou je cestovná kancelária Go Slovakiet.com s.r.o. Jej hlavnou aktivitou je príprava turistických zájazdov zo Slovenska do Dánska a na Fearské ostrovy. Našim typickými zájazdami sú Poznávaci zájazd – okruh Dánskom, cykloturistický zájazd na dánsky ostrov Bornholm, poznávaci zájazd Oresund Rundt spojený s návštevou MS v hokeji v máji 2018 a pod. Bližšie informácie nájdete na www.dansko.sk.

Dominantnou činnosťou Slovakiet.com s.r.o. je činnosť cestovnej agentúry pre dánsku a nórsku klientelu prichádzajucu do násho regiónu.