Zájazdy do Dánského kráľovstva 2022

Predovšetkým pre Vás – našich pravidelných odberateľov lososov, sme pripravili niekoľko zaujímavých zájazdov v roku 2022. V ponuke máme „z každého rožku trošku“ – tradičný cykloturistický zájazd a nordic walking zájazd na dánsky ostrov Bornholm a Kodaň, rodinný zájezd do Legolandu v Billunde a tiež poznávací zájezd – Okruh Dánskom.  V priebehu rokov sme pridali i zájazd na Faerské ostrovy loďou Norrona z Hirtshalsu a tiež záujemcov si získal nový produkt našej CK a to víkendový resp. vianočný zájazd „Hriešna Kodaň.Predpokladom realizácie zájazdov je dostatočný záujem.

Vo všetkých prípadoch ide výhradne o letecké zájazdy a vždy Vás budú osobné sprevádzať vaši dobre známi Dáni – Lucia a Jozef. Viac : www.dansko.sk. Vždy len 1 turnus ! Kto prvý chodí……….

LEGOLAND+LALANDIA BASIC A PLUS

4- dňový letecký rodinný zájazd do „materského „ Legoland v Billunde s pobytom v nádhernom dovolenkovom rezorte a aqualande Lalandia. Ubytovanie vo víkendových domoch pre rodiny. Produkt označený ako „Plus“ ponúka rozšírený program o 1 dňový výlet do Kongelige Jelling  – vikinské kráľovské pohrebisko s úžasnými aktivitami pre deti i dospelých a výlet na pláže západného pobrežia Jutského polostrova v mestečku Hvide Sande / Biele piesky/. Pre rok 2022 sme tento zájázd rozšírili o návštevu staronového hitu – obnoveného, zväčšeného a zmoderinizovaného Múzea Hansa Christiana Andersena v meste Odense na ostrove Fyn.

Termín zájazdu : Termín a cena budú upresnené do konca r. 2021

OKRUH DÁNSKOM – JUTSKO

5 – dňový poznávací okruh Jutským polostrovom – navštívime Kodaň, prvé kráľovské mesto Ribe,  Billund, Jelling, Aarhus, Aalborg, a najsevernejší bod Dánska – Skagen, kde sa stretáva Baltské more so Severným morom. Prejdeme divoké západné pobrežie s nádhernou prírodou – zastavíme sa aj na ochutnávke lososov u nášho dodavateľa údených rýb v Hjorringu.

Termín a cena zájazdu bude upresnená do konca r. 2021

BORNHOLM A KODAŇ

9- dňový cykloturistický zájazd na jeden z najkrajších európskych ostorov – Bornholm. 5 – 6 dní úžasných dní na bicykli. Zájazd je kombinovaný s návštevou Kodane.

Termín zájazdu : 13. – 21.8.2022 a 20.8.-28.8.2022 Cena : od 750 EUR/osobu. Odlet zo Schwechatu, resp. lacnejšie alternatívu a/ luxusným autobusom alebo vlastnou dopravou.

HRIEŠNA KODAŇ

3 – dňový zajazd pre dospelých  do vianocčnejKodane a severného a západného Sjeallandu. Okrem nádhernej Kodane navštívime bájnu pevnosť Kronborg v Helsingoeri, najkrajší dánsky zámok Frederiksborg slot v Hilleroede, katedrálu a vikinskú dedinu v Roskilde a i.

Termín zájazdu : december 2021 a december 2022. Cena cca 350 EUR/osobu.

viac informácii k zájazdom  : www.dansko.sk